Про нас

Про компанію

ДП "АВТОТРЕЙДІНГ-ВІННИЦЯ"

Офіційний дилер SUZUKI у Вінницькому регіоні. Основними напрямками діяльності підприємства є дистрибуція і сервісне обслуговування автомобілів марки SUZUKI, а також реалізація оригінальних запчастин, додаткового обладнання та аксесуарів.

Крім зручного розташування автосалону в місті, виставкових площ, професійного колективу і клієнт-орієнтованого обслуговування, наша компанія також прагне надати для своїх клієнтів найширший асортимент автомобілів за моделями, модифікаціям. В наявності на складі підприємства завжди є різні варіанти автомобілів. На всі реалізовані автомобілі надаються послуги з гарантійного і сервісного обслуговування на сертифікованій станції технічного обслуговування, укомплектованої сучасним обладнанням. Колектив СТО пройшов спеціальну підготовку і навчання для виконання ремонтних і сервісних робіт будь-якої складності.

Крім цього, покупцям надається цілий спектр додаткових послуг - кредит, лізинг, страхування, тест-драйв, встановлення додаткового обладнання.

Визнанням високопрофесійної роботи колективу ДП "АВТОТРЕЙДІНГ-ВІННИЦЯ" є довіра до нас великих компаній і державних організацій.

 

Контакти відділу ПРОДАЖУ:

Телефон: +380932556060

Ел. пошта: iana.bezkorovaina@vn.autotrading.ua

Київська, 175, м. Вінниця, 21022

Пн-Пт: з 09:00 - 17:00 год

Сб-Нд - вихідні дні

Контакти відділу СЕРВІСУ:

Телефон: +380932556060

Ел. пошта: iana.bezkorovaina@vn.autotrading.ua  

Київська, 175, м. Вінниця, 21022

Пн-Пт: з 08:00 - 17:00 год

Сб-Нд - вихідні дні